Sponsorlarımız

image9

TAI

 

Türk Uçak Sanayii Anonim Ortaklığı (TUSAŞ), 28 Haziran 1973 tarihinde Türkiye'nin savunma sanayiinde dışa bağımlılığını azaltmak amacıyla Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı bünyesinde kurulmuştur.  Havacılık ve uzay sanayisinde küresel ilk yüz oyuncu arasında yer alan TUSAŞ, proje konularına bağlı olarak; Yapısal Grubu, Uçak Grubu, Helikopter Grubu, İnsansız Hava Aracı (İHA) Sistemleri Grubu, Uzay Sistemleri Grubu olmak üzere altı stratejik iş merkezi bünyesinde örgütlenmiştir. Ayrıca, TUSAŞ tarafından tasarlanan/üretilen tüm ürünlerle ilgili olarak entegre lojistik destek hizmeti sağlanmaktadır. 


image10

THY Teknik A.Ş.

 Türk Hava Yolları Teknik A.Ş., Türkiye'nin ulusal havayolu ve bayrak taşıyıcı şirketi olan Türk Hava Yolları'nın bakım, onarım ve modifikasyon merkezidir.  Hızlı, kaliteli ve kusursuz hizmet anlayışımızla uçak bakım onarım ve modifikasyon sektörünün önde gelen servis sağlayıcılarından biri konumundaki Türk Hava Yollaı Teknik A.Ş. vizyonunu, havacılık teknik hizmetleri alanında inovatif çözümler sunarak global ölçekte ilk 3 bakım merkezinden biri olmakta belirlemiştir.

image11

Webtekno

 Webtekno, 2013 yılında İzmo Bilişim tarafından hayata geçirilmiş bir projedir. Dünya ve Türkiye gündeminde yer alan teknoloji ve oyun haberlerini, herkesin anlayacağı bir dil ile kullanıcılarına sunar. Teknolojik ürünler ve oyunlar hakkında samimi ve yalın bir sunum anlayışı ile video incelemeleri yapar, sadece gerekli bilgileri vererek ziyaretçilerini teknoloji dünyası hakkında bilinçlendirmeyi amaç edinir.